Opis Systemu

Jedyne w pełni automatyczne narzędzie na polskim rynku.

Otrzymasz od nas dane, które odpowiedzą na wszystkie najważnisze kwestie związane ze sprzedażą na Allegro.

Podpowiemy, w jaki sposób korzystać z naszych danych, aby znacząco skrócić czas wystawiania aukcji i zwiększyć rentowność Twoich działań.

ikonka produkt

Wybór produktów do sprzedaży

Raport podaje wartość sprzedaży danego produktu w ciągu minionych dni. Dzięki temu można pominąć produkty na które nie ma popytu i koncentrować wysiłki sprzedażowe na tych z popytem największym. Podajamy również aktualnie najniższą cenę produktu na Allegro - zestawianie tej wartości z Waszymi cenami zakupu odpowie na pytanie czy stać nas na sprzedaż danego produktu.

ikonka kategoria

Wybór kategorii Allegro

Kategorie Allegro są niejednoznaczne, bardzo często ten sam produkt logicznie pasuje do wielu różnych kategorii - nasz system analizując wartość sprzedaży danego produktu w każdej z kategorii, podaje tę, w której produkt sprzedawał się najlepiej.

Abc

Wybór nazwy aukcji

Często sprzedawcy pomijają w nazwie ważne słowa kluczowe, po krótych klienci szukają produktów co negatywnie wpływa na wyniki sprzedaży - w raporcie podajemy słowa kluczowe, które pojawiały się w aukcjach z najlepszą sprzedażą.

ikonka czas

Szybkie reagowanie na zachowania kontrahentów

Poinformujemy Cię (na przykład mailowo) jeśli Twoi konkurenci zmienili cenę na niższą od Twojej lub wystawili nową aukcję dla produktów, które sprzedajesz. Możemy też dostarczyć raport z cenami istotnych konkurentów dla całego Twojego asortymentu.

ZAMÓW DEMO

Zaufali Nam

  • klienci morele.net
  • klienci nokia
  • klienci mediaexpert
  • klienci rtv-euro-agd
  • klienci sferis
  • klienci philips